Meie pere jõulupidu 2017

Selle-aastane “Meie pere jõulupidu” toimub 28. detsembril, 2017. aastal. Üritus algab 11.00 ja kestab kuus tundi. Jõule tähistame sel aastal Jüri Spordikeskuses. Tegu on kinnise üritusega, kuhu ootame lasterikkaid peresid ning üksikvanemaid koos lastega kõikjalt üle Eesti.

 
Päevajuht on Renxx!
 
Mis toimub?
Kell 11 algav ja 6 tundi kestev üritus on kõigile tasuta. “Meie pere jõulupidu” üritus on mõeldud lasterikastele peredele (peres peab aastavahetuse seisuga elama vähemalt 3 alaealist last) ja üksikvanematega peredele üle Eesti. Jõulupeol ühendame meeldiva tervislikuga ning pakume kõikidele huvilistele võimalust võtta jõulukingid sel aastal jõuluvanalt vastu pärast väikest sportimist. Erinevalt tavapärasest jõulutrallist saavad nii lapsed kui lapsevanemad “Meie pere jõulupeol” võistelda paljudel ebatraditsioonilistel võistlusaladel. Igal ürituse külastajal on võimalus mängida lauatennist, sulgpalli ja õhupalliga võrkpalli. Lisaks saab veel visata korvpalliga täpsust ning proovida erinevaid osavus- ja täpsusmänge. Suurt energiat vajavatele tegevustele vahelduseks on kõigil võimalus ka joonistada. Avatud on ka multikanurk.
Erinevalt varasemast pöördume sel aastal pärast 4 tunnist aktiivse spordi tegemist ujulasse, kus kõik saavad ujuda (olemas ka lastebassein), istuda mullivannis ja nautida auru- ja soomesauna mõnusid.
Mõistagi ei puudu jõulupeolt ka jõuluvana ning kingikotid kõikidele peredele!

Lisaks kõigele eelnevale on meie eesmärgiks tagada jõulupeole tulijatele täis kõht (kogu ürituse aja on kaetud “rootsilaua” stiilis söögilaud) ning transpordikulude katmine. Kokku ootame üritusele umbes 40 peret ehk üle 200 inimese.
 
Ajakava:
10.30-10.55 – Kogunemine, perede registreerimine
11.00-11.15 – Avamine, päevakava ja tegevuste tutvustamine
11.15-12.05 – Lauatennise turniir
11.15-14.00 – Avatud on kõik võistlusalad ja tegevused
11.30-17.00
– Söögilaud on kaetud erinevate toitude ja jookidega
12.10-13.00 – Sulgpalli turniir
13.05-13.55 – Õhupalliga võrkpalli turniir
14.00-14.30 – Autasustamine, kingikottide jagamine
14.30-17.00 – Ujula ja saunade kasutamine
17.00 – Kojuminek
   
Auhinnatavad võistlusalad:
Lauatennis – turniiri põhimõttel, osaleda võivad kõik, auhinnatakse parimat
Sulgall – turniiri põhimõttel, osaleda võivad kõik, auhinnatakse parimat
Õhupalliga võrkpall – turniiri põhimõttel, osaleda võivad kõik, auhinnatakse parimat
Ajalehtedest torni ehitamine – iga pere saab proovida ühe korra, auhinnatakse parimat
Ajalehest lennuki ehitamine ja lennutamine – võib proovida niimitu korda kui soovitakse, osaleda võivad kõik, auhinnatakse esikolmikut
Svammivise – võib proovida niimitu korda kui soovitakse, osaleda võivad kõik, auhinnatakse esikolmikut (eraldi arvestus lastele ja täiskasvanutele)

Korvpalliga täpsusvise – võib proovida niimitu korda kui soovitakse, osaleda võivad kõik, auhinnatakse esikolmikut
Paaris täpsusvise, -püüdmine – võib proovida niimitu korda kui soovitakse, osaleda võivad kõik, auhinnatakse esikolmikut
Puldiauto ralli – võib proovida niimitu korda kui soovitakse, osaleda võivad kõik, auhinnatakse esikolmikut

Osavusmäng “Täpne liug” – võib proovida niimitu korda kui soovitakse, osaleda võivad kõik, auhinnatakse esikolmikut (eraldi arvestus lastele ja täiskasvanutele)
Osavusmäng “Peegelkiri” – võib proovida niimitu korda kui soovitakse, osaleda võivad kõik, auhinnatakse esikolmikut (eraldi arvestus lastele ja täiskasvanutele)
Spinnerdamine – võib proovida niimitu korda kui soovitakse, osaleda võivad kõik, auhinnatakse esikolmikut (eraldi arvestus lastele ja täiskasvanutele)
Minigolf – võib proovida niimitu korda kui soovitakse, osaleda võivad kõik, auhinnatakse esikolmikut (ainult lastele)
 
 

Kuidas saab osalema?
Osalemiseks tuleb registreerida oma pere. Selleks tuleb saata meile täidetud
AVALDUS – selleks aastaks on registreerimine lõppenud, kõik kohad on täis. Registreerimine algas 15. oktoobril. Kahjuks ei ole ruumid kummist ja seetõttu on piiratud ka osalejate arv. Registreerimine on avatud, kuni kohad on täis.

Milleks sponsorid?
Projekti toetajate abil saab lisaks lustlikule ja meeleolukale päevale iga pere ka jõulukingitused, tasume väljast poolt Harjumaad tulijate transpordikulud ning organiseerime ürituse külastajaile korraliku söögilaua.
 
Vabatahtlikud
Üritusele õnnestumisele kaasa aitamiseks otsime appi vabatahtlikke. Soovi korral saada meile kiri aadressile teehead@teehead.ee.
 
 
 
Heategevusühing Hea Tegu tänab kõiki projekti toetajaid!
 
 
 
Projekti õnnestumisele aitavad kaasa:
 
 

Eesti Päevaleht

 

 

   

 

        

     

 

 

Kingikottide täitmisega ja auhindadega aitavad kaasa:

Kiirprint  BeautyPlaza_logo2