Meie pere jõulupidu 2016

Ürituse pildid on nähtavad siin:

 

Selle-aastane “Meie pere jõulupidu” toimus 2017. aasta kaheksandal päeval ehk 08.01.2017. Üritus algas 12.00 ja kestis viis tundi. Jõule tähistasime sel aastal Tabasalu Spordikeskuses. Tegu oli kinnise üritusega, kuhu ootasime lasterikkaid peresid ning üksikvanemaid koos lastega kõikjalt üle Eesti.
 
Päevajuht oli Renxx!
 
Mis toimus?
Kell 12 algav ja 5 tundi kestev üritus oli kõigile tasuta. “Meie pere jõulupidu” üritus oli mõeldud lasterikastele peredele (peres pidi aastavahetuse seisuga elama vähemalt 3 alaealist last) ja üksikvanematega peredele üle Eesti. Jõulupeol ühendasime meeldiva tervislikuga ning pakkusime kõikidele huvilistele võimalust võtta jõulukingid sel aastal jõuluvanalt vastu pärast väikest sportimist. Erinevalt tavapärasest jõulutrallist said nii lapsed kui lapsevanemad “Meie pere jõulupeol” võistelda paljudel ebatraditsioonilistel võistlusaladel. Igal ürituse külastajal oli võimalus mängida squashi, sulgpalli ja õhupalliga võrkpalli. Kuni 5 aastastel lastel oli võimalus lennutada lendavat taldrikut ja visata pehmet palli väravasse. Suuremad inimesed said veel visata korvpalliga täpsust, proovida saalihokit, mängida mänge “Täpne liug” ja “Peegelkiri” ja võtta osa veel mitmest erinevast tegevusest. Suurt energiat vajavatele tegevustele vahelduseks oli kõigil võimalus ka joonistada. Mõistagi ei puudunud jõulupeolt ka jõuluvana ja kingikotid kõikidele peredele!
Lisaks kõigele eelnevale oli meie eesmärgiks tagada jõulupeole tulijatele täis kõht ning transpordikulude katmine. Kokku osales üritusel üle 30 pere ehk ~150 inimest.
 
Auhinnatavad võistlusalad:
Squash – turniiri põhimõttel, osaleda võivad kõik, auhinnatakse parimat
Sulgpall – turniiri põhimõttel, osaleda võivad kõik, auhinnatakse parimat
Õhupalliga võrkpall – turniiri põhimõttel, osaleda võivad kõik, auhinnatakse parimat
Ajalehtedest torni ehitamine – iga pere saab proovida ühe korra, auhinnatakse parimat
Korvpalliga täpsusvise – võib proovida niimitu korda kui soovitakse, osaleda võivad kõik, auhinnatakse esikolmikut
Puldiauto ralli – võib proovida niimitu korda kui soovitakse, osaleda võivad kõik, auhinnatakse esikolmikut
Saalihoki täpsusvise – võib proovida niimitu korda kui soovitakse, osaleda võivad kõik, auhinnatakse esikolmikut
Osavusmäng “Täpne liug” – võib proovida niimitu korda kui soovitakse, osaleda võivad kõik, auhinnatakse esikolmikut
Osavusmäng “Peegelkiri” – võib proovida niimitu korda kui soovitakse, osaleda võivad kõik, auhinnatakse esikolmikut
Lendava taldriku kaugusvise – võib proovida niimitu korda kui soovitakse, osaleda võivad kuni 5 aastased lapsed (kaasaarvatud), auhinnatakse esikolmikut

Palli väravasse viskamine – võib proovida niimitu korda kui soovitakse, osaleda võivad kuni 5 aastased lapsed (kaasaarvatud), auhinnatakse esikolmikut
 

Kuidas saab osalema?
Osalemiseks tuleb registreerida oma pere. Selleks tuleb saata meile täidetud AVALDUS. Kahjuks ei ole ruumid kummist ja seetõttu on piiratud ka osalejate arv.

Milleks sponsorid?
Projekti toetajate abil saab lisaks lustlikule ja meeleolukale päevale iga pere ka jõulukingitused, tasume väljast poolt Harjumaad tulijate transpordikulud ning organiseerime ürituse külastajaile korraliku söögilaua.
 
Vabatahtlikud
Üritusele õnnestumisele kaasa aitamiseks otsime appi vabatahtlikke. Vabatahtlikuks registreeri ennast portaalis VABATAHTLIKUD.
 
 
 
Heategevusühing Hea Tegu tänab kõiki projekti toetajaid!
 
 
 
Projekti õnnestumisele aitavad kaasa:
 
 

Eesti Päevaleht

tabasalu_spordikompleks-logo

Irest

kunda-nordic-cement

helmetal-ims lauabanner  katevara-logo  verkur logo  TBB-Logo.198x198 edgar-grynberg

espak_parnu  Lasila Betoon  Schon hea-sobra-reisid

 

 

Kingikottide täitmisega ja auhindadega aitavad kaasa:

             Kiirprint  BeautyPlaza_logo2  koduekstra viiking-spa-hotell    petrone_print  KalevSpa logo lotte-limonaad-logo Santa_Mantaria_logotype_RGB Prolexplast svensky-logo-kirjaga  KaptenGrant-logov Catering Service