Meie pere jõulupidu 2017

Pildigalerii üritusest:

Üritusest tegi lühiülevaate ka Tallinna TV: 

Auhindu jagati välja 17. võistlusalal. Esikolmikud aladekaupa on nähtavad siin (sulgudes olevad T ja L tähendavad vastavalt täiskasvanute arvestuses ja laste arvestuses):

Selle-aastane “Meie pere jõulupidu” toimus 28. detsembril, 2017. aastal. Üritus algas 11.00 ja kestis kuus tundi. Jõule tähistasime sel aastal Jüri Spordikeskuses. Tegu oli kinnise üritusega, kuhu ootasime lasterikkaid peresid ning üksikvanemaid koos lastega kõikjalt üle Eesti.

 
Päevajuht on Renxx!
 
Mis toimus?
Kell 11 alganud ja 6 tundi kestnud üritus oli kõigile tasuta. “Meie pere jõulupidu” üritus oli mõeldud lasterikastele peredele (peres pidi aastavahetuse seisuga elama vähemalt 3 alaealist last) ja üksikvanematega peredele üle Eesti. Jõulupeol ühendasime meeldiva tervislikuga ning pakkusime kõikidele huvilistele võimalust võtta jõulukingid sel aastal jõuluvanalt vastu pärast väikest sportimist. Erinevalt tavapärasest jõulutrallist said nii lapsed kui lapsevanemad “Meie pere jõulupeol” võistelda paljudel ebatraditsioonilistel võistlusaladel. Igal ürituse külastajal oli võimalus mängida lauatennist, sulgpalli ja õhupalliga võrkpalli. Lisaks sai veel visata korvpalliga täpsust ning proovida erinevaid osavus- ja täpsusmänge. Suurt energiat vajavatele tegevustele vahelduseks oli kõigil võimalus ka joonistada.
Erinevalt varasemast pöördusime sel aastal pärast 4 tunnist aktiivset spordi tegemist ujulasse, kus kõik said ujuda (olemas ka lastebassein), istuda mullivannis ja nautida auru- ja soomesauna mõnusid.
Mõistagi ei puudunud jõulupeolt ka jõuluvana ning kingikotid kõikidele peredele!

Lisaks kõigele eelnevale oli meie eesmärgiks tagada jõulupeole tulijatele täis kõht (kogu ürituse aja oli kaetud “rootsilaua” stiilis söögilaud) ning transpordikulude katmine. Kokku osales üritusel ligi 40 peret ehk üle 200 inimese.
 
Ajakava:
10.30-10.55 – Kogunemine, perede registreerimine
11.00-11.15 – Avamine, päevakava ja tegevuste tutvustamine
11.15-12.00 – Lauatennise turniir
11.15-13.40 – Avatud on kõik võistlusalad ja tegevused
11.30-17.00
– Söögilaud on kaetud erinevate toitude ja jookidega
12.05-12.50 – Sulgpalli turniir
12.55-13.40 – Õhupalliga võrkpalli turniir
13.45-14.30 – Autasustamine, kingikottide jagamine
14.30-17.00 – Ujula ja saunade kasutamine
17.00 – Kojuminek
   
Auhinnatavad võistlusalad:
Lauatennis – turniiri põhimõttel, osaleda võivad kõik, auhinnatakse parimat
Sulgpall – turniiri põhimõttel, osaleda võivad kõik, auhinnatakse parimat
Õhupalliga võrkpall – turniiri põhimõttel, osaleda võivad kõik, auhinnatakse parimat
Ajalehtedest torni ehitamine – iga pere saab proovida ühe korra, auhinnatakse parimat
Ajalehest lennuki ehitamine ja lennutamine – võib proovida niimitu korda kui soovitakse, osaleda võivad kõik, auhinnatakse esikolmikut
Svammivise – võib proovida niimitu korda kui soovitakse, osaleda võivad kõik, auhinnatakse esikolmikut (eraldi arvestus lastele ja täiskasvanutele)

Korvpalliga täpsusvise – võib proovida niimitu korda kui soovitakse, osaleda võivad kõik, auhinnatakse esikolmikut
Paaris täpsusvise, -püüdmine – võib proovida niimitu korda kui soovitakse, osaleda võivad kõik, auhinnatakse esikolmikut
Puldiauto ralli – võib proovida niimitu korda kui soovitakse, osaleda võivad kõik, auhinnatakse esikolmikut

Osavusmäng “Täpne liug” – võib proovida niimitu korda kui soovitakse, osaleda võivad kõik, auhinnatakse esikolmikut (eraldi arvestus lastele ja täiskasvanutele)
Osavusmäng “Peegelkiri” – võib proovida niimitu korda kui soovitakse, osaleda võivad kõik, auhinnatakse esikolmikut (eraldi arvestus lastele ja täiskasvanutele)
Spinnerdamine – võib proovida niimitu korda kui soovitakse, osaleda võivad kõik, auhinnatakse esikolmikut (eraldi arvestus lastele ja täiskasvanutele)
Minigolf – võib proovida niimitu korda kui soovitakse, osaleda võivad kõik, auhinnatakse esikolmikut (ainult lastele)
 
 

Kuidas sai osalema?
Osalemiseks tuli registreerida oma pere. Selleks tuli saata meile täidetud
AVALDUS. Registreerimine algas 15. oktoobril. Kahjuks ei ole ruumid kummist ja seetõttu on piiratud ka osalejate arv. Registreerimine oli avatud, kuni kohad said täis.

Milleks sponsorid?
Projekti toetajate abil sai lisaks lustlikule ja meeleolukale päevale iga pere ka jõulukingitused, tasusime väljast poolt Harjumaad tulijate transpordikulud ning organiseerisime ürituse külastajaile korraliku söögilaua.
 
Vabatahtlikud
Üritusele õnnestumisele kaasa aitamiseks otsisime appi vabatahtlikke.
 
 
 
Heategevusühing Hea Tegu tänab kõiki projekti toetajaid!
 
 
 
Projekti õnnestumisele aitasid kaasa:
 
 

Eesti Päevaleht

 

       

     

 

        

     

 

 

Kingikottide täitmisega ja auhindadega aitavad kaasa:

Kiirprint  BeautyPlaza_logo2