Meie pere jõulupidu 2018

 

Kahjuks ei ole maja kummist ja kohad said täis. Registreerimine on selleks korraks läbi!

 
Selle-aastane “Meie pere jõulupidu” toimub  29.12.2018. Üritus algab 12.00 ja kestab viis tundi. Jõule tähistame sel aastal Tabasalu Spordikeskuses. Tegu on kinnise üritusega, kuhu ootame lasterikkaid peresid ning üksikvanemaid koos lastega kõikjalt üle Eesti.
Päevajuht on Renxx!
Mis toimub?
Kell 12 algav ja 5 tundi kestev üritus on kõigile tasuta. “Meie pere jõulupidu” üritus on mõeldud lasterikastele peredele (peres peab elama vähemalt 3 alaealist last) ja üksikvanematega peredele üle Eesti. Jõulupeol ühendame meeldiva tervislikuga ning pakume kõikidele huvilistele võimalust võtta jõulukingid sel aastal jõuluvanalt vastu pärast väikest sportimist. Erinevalt tavapärasest jõulutrallist saavad nii lapsed kui lapsevanemad “Meie pere jõulupeol” võistelda paljudel ebatraditsioonilistel võistlusaladel.  Kuni 5 aastastel lastel on võimalus lennutada lendavat taldrikut ja visata pehmet palli väravasse. Suuremad inimesed saavad visata korvpalliga täpsust, proovida saalihokit, mängida mänge “Täpne liug” ja “Peegelkiri” ja võtta osa veel mitmest erinevast tegevusest. Suurt energiat vajavatele tegevustele vahelduseks on kõigil võimalus ka joonistada. Mõistagi ei puudu jõulupeolt ka jõuluvana ja kingikotid kõikidele peredele!
Lisaks kõigele eelnevale on meie eesmärgiks tagada jõulupeole tulijatele täis kõht ning transpordikulude katmine. Kokku ootame üritusele osalema üle 50 pere ehk ~250 inimest.
 
Punkte andvad võistlusalad:
Täringu täpsus – võib proovida niimitu korda kui soovitakse, osaleda võivad kõik.
Ajalehtedest torni ehitamine – iga pere saab proovida ühe korra.
Korvpalliga täpsusvise – võib proovida niimitu korda kui soovitakse, osaleda võivad kõik.
Puldiauto ralli – võib proovida niimitu korda kui soovitakse, osaleda võivad kõik.
Saalihoki täpsusvise– võib proovida niimitu korda kui soovitakse, osaleda võivad kõik. 
Osavusmäng “Täpne liug” – võib proovida niimitu korda kui soovitakse, osaleda võivad kõik.
Osavusmäng “Peegelkiri” – võib proovida niimitu korda kui soovitakse, osaleda võivad kõik.
Lendava taldriku kaugusvise – võib proovida niimitu korda kui soovitakse, osaleda võivad kuni 5 aastased lapsed (kaasaarvatud).
Palli väravasse viskamine – võib proovida niimitu korda kui soovitakse, osaleda võivad kuni 5 aastased lapsed (kaasaarvatud).
Hüppenööriga hüppamine – võib proovida niimitu korda kui soovitakse, osaleda võivad kuni 5 aastased lapsed (kaasaarvatud).
Kaartide ennustamine – võib proovida niimitu korda kui soovitakse, osaleda võivad kõik.
Spinnerdamine – võib proovida niimitu korda kui soovitakse, osaleda võivad kõik.
Joone jooks – võib proovida niimitu korda kui soovitakse, osaleda võivad kõik.
Korgi püramiid – võib proovida niimitu korda kui soovitakse, osaleda võivad kõik.

Kuidas saab osalema?
Osalemiseks tuleb registreerida oma pere. Selleks tuleb saata meile täidetud AVALDUS. Kahjuks ei ole ruumid kummist ja seetõttu on piiratud ka osalejate arv.

Milleks sponsorid?
Projekti toetajate abil saab lisaks lustlikule ja meeleolukale päevale iga pere ka jõulukingitused, tasume väljast poolt Harjumaad tulijate transpordikulud ning organiseerime üritusel osalejaile korraliku söögilaua.
Vabatahtlikud
Ürituse õnnestumisele kaasa aitamiseks otsime appi vabatahtlikke. 
 
 
 
Heategevusühing Hea Tegu tänab kõiki projekti toetajaid!
Digilux