Meie pere jõulupidu 2019

 “Meie pere jõulupidu” toimus  28.12.2019.

Üritus algas 12.00 ja kestis viis tundi. Jõule tähistasime sel aastal Tabasalu Spordikeskuses. Tegu oli kinnise üritusega, kuhu ootasime lasterikkaid peresid ning üksikvanemaid koos lastega kõikjalt üle Eesti.

Päevajuht on Renxx!

Mis toimub?
Kell 12 algav ja 5 tundi kestev üritus oli kõigile tasuta. “Meie pere jõulupidu” üritus oli mõeldud lasterikastele peredele (peres peab elama vähemalt 3 alaealist last) ja üksikvanematega peredele üle Eesti. Jõulupeol ühendasime meeldiva tervislikuga ning pakkusime kõikidele huvilistele võimalust võtta jõulukingid sel aastal jõuluvanalt vastu pärast väikest sportimist. Erinevalt tavapärasest jõulutrallist said nii lapsed kui lapsevanemad “Meie pere jõulupeol” võistelda paljudel ebatraditsioonilistel võistlusaladel.  Kuni 5 aastastel lastel oli võimalus lennutada lendavat taldrikut ja visata pehmet palli väravasse. Suuremad inimesed said visata korvpalliga täpsust, proovida saalihokit, mängida mänge “Täpne liug” ja “Peegelkiri” ja võtta osa veel mitmest erinevast tegevusest. Suurt energiat vajavatele tegevustele vahelduseks oli kõigil võimalus ka joonistada. Mõistagi ei puudu jõulupeolt ka jõuluvana ja kingikotid kõikidele peredele!
Lisaks kõigele eelnevale oli meie eesmärgiks tagada jõulupeole tulijatele täis kõht ning transpordikulude katmine. Kokku ootasime üritusele osalema üle 50 pere ehk ~250 inimest.

Punkte andvad võistlusalad:
Täringu täpsus – võib proovida niimitu korda kui soovitakse, osaleda võivad kõik.
Ajalehtedest torni ehitamine – iga pere saab proovida ühe korra.
Korvpalliga täpsusvise – võib proovida niimitu korda kui soovitakse, osaleda võivad kõik.
Puldiauto ralli – võib proovida niimitu korda kui soovitakse, osaleda võivad kõik.
Saalihoki täpsusvise– võib proovida niimitu korda kui soovitakse, osaleda võivad kõik. 
Osavusmäng “Täpne liug” – võib proovida niimitu korda kui soovitakse, osaleda võivad kõik.
Osavusmäng “Peegelkiri” – võib proovida niimitu korda kui soovitakse, osaleda võivad kõik.
Lendava taldriku kaugusvise – võib proovida niimitu korda kui soovitakse, osaleda võivad kuni 5 aastased lapsed (kaasaarvatud).
Palli väravasse viskamine – võib proovida niimitu korda kui soovitakse, osaleda võivad kuni 5 aastased lapsed (kaasaarvatud).
Hüppenööriga hüppamine – võib proovida niimitu korda kui soovitakse, osaleda võivad kuni 5 aastased lapsed (kaasaarvatud).
Kaartide ennustamine – võib proovida niimitu korda kui soovitakse, osaleda võivad kõik.
Spinnerdamine – võib proovida niimitu korda kui soovitakse, osaleda võivad kõik.
Joone jooks – võib proovida niimitu korda kui soovitakse, osaleda võivad kõik.
Korgi püramiid – võib proovida niimitu korda kui soovitakse, osaleda võivad kõik.

Kuidas saab osalema?
Osalemiseks tuleb registreerida oma pere. Selleks tuleb saata meile täidetud AVALDUS. Registreerimiseks vajuta Avaldusele ja täida lüngad. 

Milleks sponsorid?
Projekti toetajate abil saab lisaks lustlikule ja meeleolukale päevale iga pere ka jõulukingitused, tasume väljast poolt Harjumaad tulijate transpordikulud ning organiseerime üritusel osalejaile korraliku söögilaua.

Vabatahtlikud
Ürituse õnnestumisele kaasa aitamiseks otsime appi vabatahtlikke. Soovid meile appi tulla? Kirjuta meile teehead@teehead.eu

 


Heategevusühing Hea Tegu tänab kõiki projekti toetajaid!