Meie Pere Jõulupidu 2021

Meie pere jõulupidu” toimus  28.12.2021

GALERII: üritusel tehtud fotosid vaadake SIIT:

Üritus algas 12.00 ja kestis viis tundi. Jõule tähistasime sel aastal Kuusalu Spordikeskuses. Tegu oli kinnise üritusega, kuhu ootasime lasterikkaid peresid ning üksikvanemaid koos lastega kõikjalt üle Eesti.

Päevajuht oli Renxx!

Mis toimus? Kell 12 alanud ja 5 tundi kestnud üritus oli kõigile tasuta. “Meie pere jõulupidu” üritus oli mõeldud lasterikastele peredele (peres peab elama vähemalt 3 alaealist last) ja üksikvanematega peredele üle Eesti. Jõulupeol ühendasime meeldiva tervislikuga ning pakkusime kõikidele huvilistele võimalust võtta jõulukingid sel aastal jõuluvanalt vastu pärast väikest sportimist. Erinevalt tavapärasest jõulutrallist said nii lapsed kui lapsevanemad “Meie pere jõulupeol” võistelda paljudel ebatraditsioonilistel võistlusaladel.  Oli võimalus lennutada lendavat taldrikut ja lüüa pisikest palli väravasse. Saadi mängida mänge “Täpne liug” ja “Peegelkiri” ning võtta osa veel mitmest erinevast tegevusest. Suurt energiat vajavatele tegevustele vahelduseks oli kõigil võimalus ka joonistada. Mõistagi ei puudunud jõulupeolt ka jõuluvana ja kingikotid kõikidele peredele! Lisaks kõigele eelnevale oli meie eesmärgiks tagada jõulupeole tulijatele täis kõht. Kokku osalesid üritusel ligi 30 pere ehk ligi 200 inimest.

Kuidas sai osalema? Osalemiseks tuli registreerida oma pere. Selleks tuli saata meile täidetud AVALDUS.

Milleks sponsorid? Projekti toetajate abil sai lisaks lustlikule ja meeleolukale päevale iga pere ka jõulukingitused, tasusime väljast poolt Harjumaad tulijate transpordikulud ning organiseerisime üritusel osalejaile korraliku söögilaua.

Vabatahtlikud Ürituse õnnestumisele aitasid kaasa 28 vabatahtlikku. Aitäh teile!