Meie pere jõulupidu 2022

Meie pere jõulupidu” toimub 17.12.2022

Üritus algab 12.00 ja kestab viis tundi. Jõule tähistasime sel aastal Väätsa Spordikeskuses. Tegu on kinnise üritusega, kuhu ootame lasterikkaid peresid ning üksikvanemaid koos lastega kõikjalt üle Eesti.

 

Mis toimub? Kell 12 algab ja 5 tundi kestev üritus on kõigile tasuta. “Meie pere jõulupidu” üritus on mõeldud lasterikastele peredele (peres peab elama vähemalt 3 alaealist last) ja üksikvanematega peredele üle Eesti. Jõulupeol ühendame meeldiva tervislikuga ning pakume kõikidele huvilistele võimalust võtta jõulukingid sel aastal jõuluvanalt vastu pärast väikest sportimist. Erinevalt tavapärasest jõulutrallist saavad nii lapsed kui lapsevanemad “Meie pere jõulupeol” võistelda paljudel ebatraditsioonilistel võistlusaladel. On võimalus lennutada lendavat taldrikut ja lüüa pisikest palli väravasse. Saab mängida mänge “Täpne liug” ja “Peegelkiri” ning võtta osa veel mitmest erinevast tegevusest. Suurt energiat vajavatele tegevustele vahelduseks on kõigil võimalus ka joonistada. Mõistagi ei puudu jõulupeolt ka jõuluvana ning kingikotid kõikidele peredele! Lisaks kõigele eelnevale on meie eesmärgiks tagada jõulupeole tulijatele täis kõht. Kokku ootame üritusele osalema kuni 50 peret ehk umbes 250 inimest.

Kuidas saab osalema? Osalemiseks tuleb registreerida oma pere. Selleks tuleb saata meile täidetud AVALDUS. Registreerimine on lõppenud.

Milleks sponsorid? Projekti toetajate abil saab lisaks lustlikule ja meeleolukale päevale iga pere ka jõulukingitused ning organiseerime üritusel osalejaile korraliku söögilaua.

Vabatahtlikud Ürituse õnnestumisele kutsume appi vabatahtlikke. Kui soovid appi tulla, siis kirjuta meile aadressile teehead@teehead.eu!

 

Projekti õnnestumisele aitavad kaasa: