Meie pere jõulupidu 2011

27.dets. kell 12.00-17.00 toimus Pärnu spordihallis umbes 1000 osalisega üritus, mille päevajuht oli Renxx!
 
Meie Pere Jõulupeol oli kohal varvastega joonistaja Tiia Järvpõld, kes maalis ka kohapeal ühe maali. Lisaks oli jõulupeo ajal Pärnu Spordihallis üleval näitus kunstniku varem valminud töödest.
 
Jõulupeol korraldasime ka õnneloosi, millest saadud rahade eest ostsime Pärnu lastekodu lastele vajalikke esemeid.
 
Ürituse avas Pärnu abilinnapea Jane Mets!
 
Jõulupidu lõppes ilutulestikuga!
 
Jõulupeo pealaval esinesid:

Kõhutantsija Adiba, Christine Aasma, WAF Dance tantsukool, Jana Trink Erakooli laululapsed, Karin Rea (laul, saade CD-l) – Kilingi-Nõmme Muusikakool, Ele-Helina Sein (süntesaator) – Kilingi-Nõmme Muusikakool, Anette Elken (laul, saade CD-l) – Kilingi-Nõmme Muusikakool, Karin Rea (akordion) – Fredrikssen “Pinospel valss”, Marili Loorents (laul) ja Aldo-Kristjan Rattur ( saade süntesaatoril) – Kilingi-Nõmme Muusikakool, Sander Saarpere (kitarr) – Kilingi-Nõmme Muusikakool, Anette Elken (laul, saade CD-l) –  Kilingi-Nõmme Muusikakool, ABC tantsutrupp, Papa, Renxx, ansambel RIX, Contra

 

Jõulupeol ühendasime meeldiva tervislikuga ning pakkusime kõikidele huvilistele võimalust võtta jõulukingid sel aastal jõuluvanalt vastu pärast väikest sportimist. Erinevalt tavapärasest jõulutrallist said lapsed Meie pere jõulupeol võistelda paljudel ebatraditsioonilistel võistlusaladel. Igal ürituse külastajal oli võimalus hüpata batuutidel, laulda karaoket, mängida minigolfi, visata täpsust korvpallirõngasse, panna oma oskused proovile lauajalgpallis ning koroonas. Suurt energiat vajavatele tegevustele vahelduseks oli võimalus joonistada, lasta teha endale näomaalinguid ja soenguid ning vaadata multifilme. Lisaks oli kõigil võimalik osaleda meeskondlikel teatatevõistlustel. Üritusel oli erinevaid atraktsioone ja tegevusi ka täiskasvanuile.
 
Osavõtt oli kõigile täiesti tasuta, kõik kulud (v.a toitlustus) kattis korraldaja.

Hea Tegu tänab kõiki Meie Pere Jõulupidu toetajaid, AITÄH: