Meie pere jõulupidu 2012

Selle-aastane “Meie pere jõulupidu” toimus 2013 aasta teisel päeval ehk 02.01.2013. Üritus sai alguse12.00 ja kestis viis tundi. Jõule, koos jõuluvanaga tähistasime sel aastal Tallinna kesklinnas asuvas bowlingusaalis – KU: L SA: L. Tegu oli kinnise üritusega, kuhu ootasime lasterikkaid peresid kõikidest Eesti maakondadest. Üritus sai teoks koostöös Kuulsaaliga ning Eesti Lasterikaste Perede Liiduga.
 
Päevajuht oli Renxx!
 
Ürituse avas sotsiaalminister Taavi Rõivas!
 
 
Mis toimus?
Oli vahva üritus lasterikastele peredele üle Eesti. Lisaks tavapärasele jõuluvanale ja kingituste jagamisele toimus sel korral perede vahelisi võistlusi erinevatel võistlusaladel, nagu näiteks: bowling, piljard, lauajalgpall, hüppenööriga hüppamine, õhupallide lõhki puhumine jne… Loomulikult ei puudunud ka joonistusnurk.
 
Kuidas sai osalema?
Osalemiseks tuli registreerida oma pere Lasterikaste Perede Liidu vastava maakonna juhi kaudu. Kahjuks ei ole ruumid kummist ja seetõttu oli piiratud ka osalejate arv.
 
Milleks sponsorid?
Projekti toetajate abil said lisaks lustlikule ja meeleolukale päevale iga pere ka jõulukingitused, tasusime väljastpoolt Tallinnat tulijate transpordikulud ning organiseerisime ürituse külastajaile korraliku söögilaua.
 
 
 
 
 
Heategevusühing Hea Tegu ja Eesti Lasterikaste Perede Liit tänavad kõiki projekti toetajaid!