Meie pere jõulupidu 2013

Selle-aastane “Meie pere jõulupidu” toimus 2013 aasta eelviimasel päeval ehk 30.12.2013. Üritus sai alguse 12.00 ja kestis viis tundi. Jõule tähistasime sel aastal Tallinna kesklinnas asuvas bowlingusaalis –KU: L SA: L. Tegu oli kinnise üritusega, kuhu ootasime lasterikkaid peresid kõikidest Eesti maakondadest. Üritus sai teoks koostöös Kuulsaaliga ning Eesti Lasterikaste Perede Liiduga.
 
Päevajuht oli Renxx!
 
Ürituse avas Aage Õunap! (Eesti Lasterikaste Perede Liidu president)
 
 
Mis toimus?
Oli vahva üritus lasterikastele peredele üle Eesti. Lisaks tavapärasele jõuluvanale ja kingituste jagamisele toimus sel korral perede vahelisi võistlusi erinevatel võistlusaladel, näiteks: bowling, piljard, lauajalgpall, hüppenööriga hüppamine, ajalehtedest torni ehitamine jne… Loomulikult ei puudunud ka joonistusnurk.
 
Kuidas sai osalema?
Osalemiseks tuli registreerida oma pere Lasterikaste Perede Liidu vastava maakonna juhi kaudu. Kahjuks ei ole ruumid kummist ja seetõttu oli piiratud ka osalejate arv.
 
Milleks sponsorid?
Projekti toetajate abil sai lisaks lustlikule ja meeleolukale päevale iga pere ka jõulukingitused, tasusime väljastpoolt Tallinnat tulijate transpordikulud ning organiseerisime ürituse külastajaile korraliku söögilaua.
 
AITÄH!