Meie pere jõulupidu 2014

Selle-aastane “Meie pere jõulupidu” toimus 2015 aasta teisel päeval ehk 02.01.2015. Üritus algas 12.00 ja kestis viis tundi. Jõule tähistasime sel aastal Tallinna kesklinnas asuvas bowlingusaalis – KU: L SA: L. Tegu oli kinnise üritusega, kuhu ootasime lasterikkaid peresid kõikidest Eesti maakondadest. Üritus sai teoks koostöös Kuulsaaliga ning Eesti Lasterikaste Perede Liiduga.
 
Päevajuht oli Renxx!
 
 
Mis toimus?
Oli vahva üritus lasterikastele peredele üle Eesti. Lisaks tavapärasele jõuluvanale ja kingituste jagamisele toimus sel korral perede vahelisi võistlusi erinevatel võistlusaladel, näiteks: bowling, piljard, lauajalgpall, hüppenööriga hüppamine, ajalehtedest torni ehitamine jne… Loomulikult ei puudunud ka joonistusnurk.
 
Kuidas sai osalema?
Osalemiseks tuli registreerida oma pere Lasterikaste Perede Liidu vastava maakonna juhi kaudu. Kahjuks ei ole ruumid kummist ja seetõttu oli piiratud ka osalejate arv.
 
Milleks sponsorid?
Projekti toetajate abil sai lisaks lustlikule ja meeleolukale päevale iga pere ka jõulukingitusi, tasusime väljast poolt Tallinnat tulijate transpordikulud ning organiseerisime ürituse külastajaile korraliku söögilaua.
 
Vabatahtlid
Suur aitäh kõigile, kes veetsid ühe toreda päeva tehes teistele rõõmu!
Heategevusühing Hea Tegu ja Eesti Lasterikaste Perede Liit tänavad kõiki projekti toetajaid!
 
 
Projekti õnnestumisele aitasid kaasa: