Suvekool 2015 – 20 aastat

Vaata pilte GALERIIST
Heategevusühing Hea Tegu on korraldanud kolm aastat järjest kõikidele Eesti lastele tasuta lastekaitsepäeva üritust Pärnus. Sel aastal otsustasime suunata oma ressursid meie peamisele sihtgrupile – lasterikastele peredele.
 
10.-12. juulil toimus Eesti lasterikaste perede jaoks oodatud aastasündmus – „Eesti lasterikaste perede suvekool-20 aastat“.
 
Sel aastal toimus 3-päevane üritus Nelijärve puhkekeskuses, kuhu oli kokku tulnud üle 300 pere ja ~1000 inimese. Meie eesmärgiks oli aidata kohale tulevaid peresid transpordi korraldamisel. Lisaks soovisime muuta suvise nädalavahetuse meeldejäävaks, pakkudes kümneid erinevaid tegevusi kogu perele, eelkõige aga lastele. Lisaks märkimisväärsele vabatahtlikule tööle tõime kohale mitmed batuudid ja kiikingu, pakkusime võimalust mängida sportmänge, panna oma oskusi proovile osavusmängudes, korraldada joonistusvõistlust jne. Lisaks pakkusume õhtuseid kinoelamusi multifilmide repertuaarist ning monoetendust suurematele.
 
Antud ürituse peakorraldaja oli Eesti Lasterikaste Perede Liit. Meie eesmärgiks oli olla neile partneriks planeeritavate tegevuste ettevalmistamisel ja läbiviimisel ning perede toetamisel.
 
Vabatahtlikud

Vabatahtlikud tegelesid erinevate tegevuste organiseerimisega Nelijärvel kohapeal.

Sponsorid?
Projekti toetajate abil saime kohale tuua mitmeid erinevaid tegevusi ja atraktsioone, tasusime kohaletulijate transpordikulud ning organiseerisime terveks nädalavahetuseks ürituse külastajaile korraliku söögilaua. Autasustasime ka kümnete võistlusalade paremaid.

 
 
 
Heategevusühing Hea Tegu ja Eesti Lasterikaste Perede Liit tänavad kõiki projekti toetajaid!
 

Projekti õnnestumisele aitasid kaasa: