Meie pere jõulupidu 2015

 

 

Ajakirjanduses on antud üritust kajastatud järgmistes kohtades: TV3DELFI, VIKERRAADIO, RAADIO 4

 

Selle-aastane “Meie pere jõulupidu” toimus 2016. aasta neljandal päeval ehk 04.01.2016. Üritus algas 10.00 ja kestis viis tundi. Jõule tähistasime sel aastal Viimsi keskuses asuvas bowlingusaalis – KU: L SA: L ja seiklusmaal MUUUV. Tegu oli kinnise üritusega, kuhu ootasime lasterikkaid peresid kõikjalt üle Eesti. Üritus sai teoks koostöös KUULSAALIGA ning MUUUVIGA.
 
Päevajuht oli Renxx!
 
Mis toimus?
Kell 10 alanud ja 5 tundi kestnud üritus oli kõigile tasuta. “Meie pere jõulupidu” üritus oli mõeldud lasterikastele peredele (peres pidi aastavahetuse seisuga elama vähemalt 3 alaealist last) üle Eesti. Jõulupeol ühendasime meeldiva tervislikuga ning pakkusime kõikidele huvilistele võimalust võtta jõulukingid sel aastal jõuluvanalt vastu pärast väikest sportimist. Erinevalt tavapärasest jõulutrallist said lapsed “Meie pere jõulupeol” võistelda paljudel ebatraditsioonilistel võistlusaladel. Igal ürituse külastajal oli võimalus mängida bowlingut ja piljardit ning lastel möllata seikluspargis. Suurt energiat vajavatele tegevustele vahelduseks oli võimalus joonistada. Lisaks oli veel mitmeid ebatraditsioonilisi võistlusalasid ja tegevusi nagu näiteks osavusmängud “Peegelkiri” ja “Ülesmäge”. Mõistagi ei puudunud jõulupeolt ka jõuluvana ja kingikotid kõikidele peredele!
Lisaks kõigele eelnevale oli meie eesmärgiks tagada jõulupeole tulijatele täis kõht ning transpordi kulude katmine. Kokku osales 32 peret ning ~200 inimest.
 

Kuidas sai osalema?
Osalemiseks tuli registreerida oma pere. Selleks tuli saata meile täidetud avaldus. Kahjuks ei ole ruumid kummist ja seetõttu oli piiratud ka osalejate arv.

Milleks sponsorid?
Projekti toetajate abil saadi lisaks lustlikule ja meeleolukale päevale iga pere ka jõulukingitusi, tasusime väljast poolt Harjumaad tulijate transpordikulud ning organiseerisime ürituse külastajaile korraliku söögilaua.
 
Vabatahtlikud
Üritusele õnnestumisele aitas kaasa 19 vabatahtlikku. Vabatahtlikud leidsime koostöös portaalile VABATAHTLIKUD.

 

Heategevusühing Hea Tegu tänab kõiki projekti toetajaid!
 
Projekti õnnestumisele aitavad kaasa:

Kuulsaal_logo_UUS_rgbMuuuv_värviline

Eesti Päevaleht

Digilux

Irest

KSAsilmakeskusLOGOParadiis-EST

bauest blankett 0

Scanweld logo copy

Pauline  labelprint_logo_web safe  verkur logo  alonewolf-logo_codes

 

Lasila Betoon   Sami_logo  SchonTiiu_Tamm_IB logo  e&t  muruekspert_logo_green

 

Kingikottide täitmisega ja auhindadega aitavad kaasa:

KalevSpa logo  petrone_print  MV Spordiklubi logo1 yhinenud_ajakirjad  hea_lapslogo    Leibur2015  Kiirprint  Koduekstra  KaptenGrant-logov   Haribo logo + Karu koos  GOSPA_logo_2013 Prolexplast  Viciunai Group logo_NEWExpressions New Logo 2014  Alecoq-allkiri-logo  BeautyPlaza_logo2  Catering Service